Games Marketplace - Odealo
0.00 25 (Click on the icon to view details)

Articles

[PL]Diablo 3 Pets - Murloc

[PL]Diablo 3 Pets - Murloc

Znajdź jednego z najbardziej ekscytujących i unikalnych stworków w Diablo 3 - Murlok'a. Wszystko to w naszym poradniku!

Diablo 3 Pets - Murloc

Jednym z ciekawych i rzadko spotykanych Petów w Diablo 3 jest Murlok(z ang. Murloc). Jest on wyjątkowy pod wieloma względami, a to co wyróżnia go przede wszystkim, to sposób “ubierania” go. Podczas gdy wszystkie inne stworki aktywuje się poprzez opcję aktywuj portret, by mieć przy sobie naszego towarzysza musimy ubrać magiczny (niebieski) amulet!

Czym jest Murlok?

Murloki znane są z produkcji Blizzarda opowiadających, głównie przedstawiających świat Warcrafta. Znajdziemy je w Hearthstone (mają tam sporą reprezentację), Warcraft III i Frozen Throne, World of Warcraft czy nawet spotkamy jako easter egg w StrarCrafcie!
Murloki to człekokształtna rasa zamieszkująca środowisko wodno-lądowe, w zależności od typu Murloka przypominają bardziej ryby lub płazy - chociaż z pozoru wydają się bezdennie głupie, chodzą pogłoski iż jest to bardzo złudne wrażenie.
Śmieszność Murloków i ich gardłowy język przysporzyły im sporo fanów, specjalnie dla nich Blizzard umieścił Murloka również w Diablo 3.

Kosmiczne Skrzydła oraz Skrzydła mistrzostwa to najfajniejsze przedmioty kosmetyczne w Diablo 3. Są one jednak tak rzadkie, że ich zdobycie jest niemal niemożliwe dla przeciętnego gracza. Na Odealo są jednak oferowane usługi zdobycia zarówno Skrzydeł jak również innych przedmiotów kosmetycznych.

Minusy i … no cóż


Murlok jest klawy i rzadko występuje, są to główne powody dla którego ludzie polują na amulet. Sam amulet jest w zasadzie bezużyteczny co nie jest niespodzianką jak na rzadki przedmiot. W pewnym momencie Amulet był normalnym legendarnym przedmiotem w Diablo 3, ale nawet wtedy jego użyteczność była po prostu żałosna. Tak naprawdę ubierając go tracimy potencjalne zdolności wynikające z nie założenia innego, bardziej wartościowego amuletu. Tutaj smutna ciekawostka, pomimo że Murlok pojawia się w wyniku użycia specjalnej zdolności amuletu - NIE DA SIĘ jej wyekstraktować za pomocą kostki Kanaiego, co byłoby zdecydowanie mniej bolesne w trakcie rozgrywki. Plusów samego posiadania amuletu jest nie wiele, więcej korzyści wynika z samego jego poszukiwania - Nie licząc oczywiście cudnego Murloka!

Jak znaleźć amulet z Murlokiem?

Musisz rozpocząć grę w trybie Kampanii i udać się do Aktu II by wykonać zadanie numer #5: Niespodziewany Sojusznik - Znajdź Nędzną Jamę. Jeśli nie chce ci się ponownie słuchać opowieści Leah Yammer o dawno temu zagubionej matce, wtedy przejdź do zadania #6 Sprzedawczyk Horadrimów.

Następnie udaj się do Kanałów Caldeum i przeczesz je w poszukiwaniu rzadkiego moba Moontooth Dreadshark. Na szczęśćie Kanały Caldeum mają bardzo małą powierzchnię, więc sam proces szukania nie powinien trwać zbyt długo.

Moontooth Dreadshark będzie ukryty pomiędzy którymiś z gruzówi Flotsamu. Najczęściej jego skrytkę znaleźć można w zachodnio-północnej części mapy, tuż za schodami prowadzącymi do małej ślepej uliczki. Rozpoznasz że Moontooth Dreadshark jest w kanalizacji, jeśli uda ci się znaleźć szczątki których nie da się kliknąć.

Gdy tylko się zbliżysz, otoczenie zacznie się trząść i wyłoni się Moontooth Dreadshark, zabicie go nie powinno sprawić Ci żadnych większych trudności.

Szanse na wyfarmienie

Sam Moontooth jest rzadkim mobem, lecz z doświadczeń empirycznych i opinii zebranych z for wynika że średnio aż jedna na cztery eksploracje kończy się jego znalezieniem (około 25% szans). Poza tym że sam mob nie będzie czekał na nas za każdym razem, warto wspomnieć o tym że nie zawsze wypadnie nam z niego poszukiwany amulet.

Kanały Caldeum - Co jeszcze tam znajdziemy?

Oprócz oczywistego celu naszej wyprawy do kanałów Caldeum, mamy również sporą szansę na spotkanie Goblinów!  Na dziesięć naszych wizyt w kanałach udało nam się spotkać aż cztery Gobliny, w tym jednego Menażeriona - który to obdarował nas kolejnym słodkim stworkiem (w tym wypadku była to przyjacielska rączka).

Odealo to platforma handlowa dla graczy MMO, w tym również Diablo 3. Dzięki wprowadzeniu systemu Loot 2.0 oraz niemal całkowitemu wyeliminowaniu handlu pomiędzy graczami, usługi nabijania przedmiotów i poziomów w formie Multibox'ów oraz Boosting'u zyskały ogromnie na popularności. Te oraz wiele innych ofert dotyczących Diablo 3 znajdziesz na Odealo. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się o innych dostępnych do zdobycia w grze przedmiotach kosmetycznych jak Kosmiczne Skrzydła, Proporce Klasowe czy Pety zapraszamy do naszego innego artykuły o Przedmiotach Kosmetycznych w Diablo 3!

Jeśli masz jakieś sugestie lub chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej w temacie przedmiotów kosmetycznych w Diablo 3 zostaw komentarz.

Grafiki wykorzystane w tym artykule należą do Blizzard Enterntainment.